|  |  |  | 

Kurs skałkowy Mieszkanie Schodołazy

Luksusowe meble włoskie

Luksusowe meble włoskie
1 vote, 3.00 avg. rating (67% score)

Czym jest luksus?

Niezależnie od zasobności portfela, każdy człowiek pragnie żyć otoczony pięknem. Dla jednym uosobieniem piękna jest natura i życie w zgodzie z nią. Drewniana chatka, otoczona lasem, a 200 metrów od domu jezioro.

Inni uważają za estetyczne to, co minimalistyczne. Jak najmniej rzeczy w pokojach, najlepiej w odcieniach szarości i bieli. Podobno dzięki temu dobrze się myśli – nasz mózg nie jest rozpraszany żadnymi zewnętrznymi bodźcami. Porządek, symetria, elegancki wystrój.

Cóż, do mnie to nie przemawia. Osobiście preferuję bogactwo wystroju. Luksusowe meble włoskie, francuskie żyrandole, drewniany potężny stół i ogromna, mięciutka sofa – tak wyglądałby salon moich marzeń. I z tego co wiem, nie tylko moich.

Luksus jest czymś, czego pragnie większość ludzi na świecie. Statystyki pokazują, że większość osób pragnęłoby żyć w bogatym otoczeniu niż blisko natury. Osobiście zaskakują mnie te badania – zawsze myślałam, że naturalne instynkty człowieka prędzej przyciągną go w stronę gęstego, dzikiego lasu, a luksusowe meble włoskie obrzucą wprawdzie zaciekawionym, ale niechętnym spojrzeniem.

Człowiek jednak lubi luksus. Jest jak przysłowiowa sroka, która uwielbia świecidełka. Jednak czy należy go za to winić? Sama uwielbiam luksusowe meble włoskie i piękne łóżka z baldachimem, w królewskim rozmiarze. W takim otoczeniu czuję się dobrze i nie mam zamiaru tego zmieniać. Dążenie do bogactwa nie jest buntem przeciwko naturze – jest krokiem ewolucyjnym. A przecież rozwój gatunku jest jak najbardziej naturalny.

luksusowe-meble-wloskie

ABOUT THE AUTHOR

Slowa kluczowe: wałki pa66, geodeta głogów cennik, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, kubota l3200 cena, trioxygen 5, drążenie foremników, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, highlightersmink, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, bcaa katowice sklep

Podobne wpisy:

  • Posadzki – z czym to się je?

    Posadzki – z czym to się je?

    Warto podkreślić, że posadzki przemysłowe eksploatowane są nie tylko w ciężkich warunkach, lecz mają też częstą styczność z chemikaliami. W przypadku zastosowania normalnych posadzek, dochodzi do ich szybkiego zniszczenia. Nie są one bowiem wystarczająco odporne na działanie chemikaliów czy trudnych warunków zewnętrznych. Posadzki przemysłowe betonowe są zbrojone włóknem rozproszonym, polipropylenowym lub siatką stalową. Nawierzchnie betonowe

  • Stawianie eleganckiego domu drewnianego

    Stawianie eleganckiego domu drewnianego

    Domy drewniane niejako odeszły w Polsce do lamusa, choć przecież przed wojną były naprawdę upowszechnione. Jednakże nie można myśleć, że nie rośnie w Polsce z roku na rok ilość domów z drewna. Przecież naprawdę nie jest powiedziane, że domy drewniane są nieodpowiednie, choćby z tej przyczyny, że po prostu pogoda w naszym kraju zmienną jest.